Zupełnie niesamowita jest liczba prostych konstrukcji, które można wykonać na kwadratowej kartce papieru.

English below

Plener organizowany jest przez następujące osoby z Galicyjskiej Grupy Origami:

• Krystyna Burczyk - koordynacja, program, wystawa
  • Wojciech Burczyk - koordynacja, program
  • Katarzyna Jaśkowiec - warsztaty
  • Teresa Kowal - miejsce konferencji, warsztaty
  • Halina Rościszweska-Narloch - rejestracja, biuletyn
  • Wojciech Bogacz - warsztaty, wystawa

Plener jest imprezą organizowaną przez origamistów dla origamistów. Chcemy, aby był okazją do spotkania (w realu) znajomych, których łączy wspólna pasja, aby był okazją do wymiany doświadczeń i przede wszystkim, aby był dobrą zabawą. Oczekujemy, że każdy z uczestników włoży w przebieg Pleneru coś od siebie – na miarę własnych możliwości. Plener nie jest natomiast rodzajem szkolenia, czy kursu. Staramy się ułożyć program tak, aby warsztaty były na różnym poziomie trudności i oczekujemy, że będziecie wybierali warsztaty o właściwym dla was zaawansowaniu, aby nie psuć zabawy innym.

Zapraszamy do wspólnego składania.

Komitet organizacyjny

Contact info for the organization team:

• Krystyna Burczyk - general matters, program, exhinition
  • Wojciech Burczyk - general matters, program
  • Katarzyna Jaśkowiec - workshops
  • Teresa Kowal - convention venue, workshops
  • Halina Rościszewska-Narloch - registration, convention book
  • Wojciech Bogacz

If you have any question or need assistance feel free to contact us.

Welcome to our convention
Organization team