Sztuką jest to, co inni uznają za sztukę! Czy możemy być inni?

Art is what the artworld says it is. Can we be members of the artworld?

XI Plener Origami

Data: 27.04 (piątek) do 29.04 (niedziela).

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Matejki, Aleja Edwarda Dembowskiego 12, 30-540 Kraków?, sp29.szkolnastrona.pl

Informacje na mapie: http://g.co/maps/pxvxf

Noclegi

Ponieważ w centrum Krakowa jest dużo różnych możliwości noclegu na każdą kieszeń, nie organizujemy noclegów. Kilka sugestii dotyczących poszukiwania noclegów:

Wyżywienie

W szkole organizujemy obiady w sobotę i niedzielę. Obiady będą dostępne tylko dla osób, które zgłosiły wykupienie obiadów na karcie zgłoszenia (będzie przygotowana konkretna liczba posiłków). Pozostałe posiłki organizujecie we własnym zakresie. W pieszej odległości od szkoły jest wiele miejsc, gdzie można zjeść.

Rejestracja i opłaty

Jak co roku Plener jest imprezą składkową. Ze składki pokrywamy koszty przelotu i zakwaterowania gościa specjalnego, papieru do składania, kawy i ciastek. Cała kwota jest przeznaczona na pokrycie kosztów organizacji Pleneru, wszyscy organizatorzy pracują społecznie.
Tak samo jak w poprzednich latach składka plenerowa wynosi 80 zł. Ponieważ Plener nie jest działalnością gospodarczą, nie możemy wystawić faktur.
Przewidujemy zniżki dla osób, które zarejestrują się wcześniej, do 31 marca i dla osób, które poprowadzą warsztaty.

31.03.2012 – nadsyłanie materiałów do biuletynu
31.03.2012 – rejestracja ze zniżką
15.04.2012 – koniec rejestracji (po tym terminie nie możemy zapewnić obiadów)