Paper Structures  

Galicyjskie Spotkania z Origami

 

Chwyciła mię niewłaściwa i anachroniczna chętka - trafić nauczyciela w sam nos papierową kulką.

"Ferdydurke" by Witold Gombrowicz

Udało nam się znaleźć miejsce z wypiekiem! Zatem zapraszamy na składanie na parze czyli składanie tkanin! Odbędzie się 14.10.2012 na Zabłociu – szybko zmieniającej swój wygląd dzielnicy Krakowa, która długo była na uboczu, mimo, że prawie w centrum. Z Rynku można dojść na piechotę w 30 minut, a z Kazimierza i Grzegórzek wystarczy przejść most.


 

Spotkamy się na Balu na Zabłociu – nowo otwartej kawiarni w duchu rewitalizacji industrialnej architektury Zabłocia. Restauracja znajduje się na tyłach MOCAK-u (Muzeum Sztuki Współczesnej). Adres: ul. Ślusarska 9, wejście znajduje się od ul. Przemysłowej, Bal za Zabłociu
Zapraszamy serdecznie wszystkie zainteresowane osoby dorosłe oraz dzieci (w wieku powyżej 7 lat i pod opieką dorosłych). Nie są wymagane żadne zapisy czy opłaty.
Dojazd:
Pociągiem do przystanku Kraków-Zabłocie. Po zejściu z peronu należy przejść tunelem na wschodnią stronę torów, skręcić lekko w lewo w ulicę Przemysłową i wejść przez bramę opisaną jako Ślusarska 9 na wewnętrzny plac.
Tramwajem do przystanku przy placu Bohaterów Getta (pierwszy za Wisłą, linie 9, 13, 50, 51). Ulicą Kącik do tunelu pod torami, za tunelem skręcić lekko w lewo w ulicę Przemysłową i wejść przez bramę opisaną jako Ślusarska 9 na wewnętrzny plac.

Tramwajem do przystanku Zabłocie (pierwszy za Wisłą, koło Akademii Krakowskiej im. Frycza-Modrzewskiego, linie 11, 20). Przejść ulicę Herlinga-Grudzińskiego na ulicę Zabłocie, skręcić w prawo i iść do ulicy Przemysłowej, ulicą Przemysłową wzdłuż Garden Residence do bramy po lewej opisanej jako Ślusarska 9. Wejść na wewnętrzny plac. Można skrócić drogę idąc wzdłuż budynku Orion.
Samochodem – można zaparkować na ulicy Przemysłowej (przy wejściu) lub na ulicy Lipowej.
Mapka orientacyjna