Sztuką jest to, co inni uznają za sztukę! Czy możemy być inni?

Art is what the artworld says it is. Can we be members of the artworld?

English below

Plener organizowany jest przez następujące osoby z Galicyjskiej Grupy Origami:

• Krystyna Burczyk - koordynacja, program, wystawa
  • Wojciech Burczyk - koordynacja, program
  • Katarzyna Jaśkowiec - warsztaty
  • Teresa Kowal - miejsce konferencji, warsztaty
  • Halina Rościszweska-Narloch - rejestracja, biuletyn
  • Wojciech Bogacz - warsztaty, wystawa

Plener jest imprezą organizowaną przez origamistów dla origamistów. Chcemy, aby był okazją do spotkania (w realu) znajomych, których łączy wspólna pasja, aby był okazją do wymiany doświadczeń i przede wszystkim, aby był dobrą zabawą. Oczekujemy, że każdy z uczestników włoży w przebieg Pleneru coś od siebie – na miarę własnych możliwości. Plener nie jest natomiast rodzajem szkolenia, czy kursu. Staramy się ułożyć program tak, aby warsztaty były na różnym poziomie trudności i oczekujemy, że będziecie wybierali warsztaty o właściwym dla was zaawansowaniu, aby nie psuć zabawy innym.

Zapraszamy do wspólnego składania.

Komitet organizacyjny

Contact info for the organization team:

• Krystyna Burczyk - general matters, program, exhinition
  • Wojciech Burczyk - general matters, program
  • Katarzyna Jaśkowiec - workshops
  • Teresa Kowal - convention venue, workshops
  • Halina Rościszewska-Narloch - registration, convention book
  • Wojciech Bogacz

If you have any question or need assistance feel free to contact us.

Welcome to our convention
Organization team